facebook Producent ekranów holograficznych, holohostess, aplikacji mobilnych
Flag
Gry interaktywne

Gry interaktywne

Gry interaktywne to nowoczesny sposób przyciągnięcia uwagi potencjalnej zainteresowanej osoby i zamienienia jej w swojego klienta. Usługę tworzymy na indywidualne zamówienie. Wspólnie z Tobą tworzymy koncepcję i scenariusz gry, a nasi graficy tworzą grafikę zgodnie z Twoimi wymaganiami. W grze umieszczamy materiały promocyjne związane z Twoją firmą, przez co możemy budować świadomość i utrwalać wizerunek Twojej marki.
Gra interaktywna użyta na targach lub konferencji zatrzymuje klienta przy konkretnym stoisku targowym czy promocyjnym. Daje przez to możliwość bezpośredniego kontaktu przedstawiciela firmy z klientem oraz zapoznania z ofertą stoiska.
Jest to sposób na wyróżnienie stoiska na tle konkurencji, przyciągający rzesze zwiedzających a sprzedający Twoje produkty, poprzez dobrą zabawę.
Gry interaktywne można wykorzystać jako element wyjazdu integracyjnego dla pracowników lub jako atrakcja w siedzibie firmy.
Gra interaktywna opiera się na sterowaniu nią za pomocą ruchu ciała. Dzięki temu gracz ma możliwość kontroli nad postacią wyświetlaną na ekranie.
Specjalizujemy się w tworzeniu gier obsługująch Microsoft Kinect v2. Tworzymy rozwiązania z użyciem Oculus RIFT DK2 oraz kontrolerów Leap Motion.
Oprócz tworzenia gier zajmujemy się również ich wynajmem i instalacją sprzętu niezbędnego do uruchomienia podczas eventu.
Oferta obejmuje:

– Projektory o jasności powyżej 4000ANSI Lumen i rozdzielczości FULL HD
– Ekrany tylnoprojekcyjne wolnostojące
– VIDEO WALL (92″ i 138″)

– Komputery klasy i5/i7 z dedykowanymi kartami graficznymi

– Microsoft Kinect v2
– Oculus Rift DK2
– Kierownice Logitech G25

Na koszt wykonania gry składają się takie czynniki jak:
– Złożoność gry,
– Koszt grafik i dźwięku,
– Sposób sterowania,
– Koszt wynajmu sprzętu potrzebnego do uruchomienia gry.

Opisz nam swój pomysł, podaj termin i miejsce. Zaproponujemy i wycenimy rozwiązanie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

©VISUALPROMO MADE WITH LOVE

tel: +48 888 641 163 - mail: biuro@visualpromo.pl